Jak to działa

Nasza Misja

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wysokiej jakości usługi pielęgniarskie realizowane przez najlepiej wykształconą kadrę. Nasze pielęgniarki oraz pielęgniarze ukończyli studia wyższe na kierunku pielęgniarstwo oraz posiadają szereg kursów specjalistycznych, kwalifikacyjnych i specjalizacyjnych. Wiedza, umiejętności i kompetencje, jakie zdobyli w toku kształcenia przeddyplomowego jak i podyplomowego w połączeniu z doświadczeniem klinicznym jakie zdobywali przez lata w państwowych i prywatnych ośrodkach medycznych sprawia, że są w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Jak?

Wyróżniamy się tym, że wykorzystujemy pełny potencjał naszego personelu medycznego czerpiąc w pełni z naszych uprawnień.
Nasza oferta wykorzystuje medycynę i praktykę pielęgniarską opartą na dowodach naukowych Evidence Based Medicine  oraz Evidence Based Nursing Practice.

Co to oznacza dla pacjenta? Oznacza to, że w swojej pracy z pacjentem posługujemy się wiedzą i umiejętnościami potwierdzonymi badaniami naukowymi. Zapewnia to Państwu bezpieczeństwo, skuteczność oraz pewność, że oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Nie stosujemy preparatów witaminowych czy innych substancji niedopuszczonych do obrotu w Polsce. Niestety rynek jest wysycony nieuczciwą konkurencją, oferuje kroplówki prawie na każdą pospolitą dolegliwość, niestety takie postępowanie nie znajduje uzasadnienia w badaniach naukowych, które przeprowadza się po to by określić skuteczność i bezpieczeństwo działania danego preparatu. Należy też pamiętać, że suplement diety nie jest lekiem i nie wywołuje efektu terapeutycznego. Dlatego w naszej ofercie nie znajdą Państwo kroplówek na wszystko, a jedynie na te dolegliwości, na które nauka zdążyła znaleźć rozwiązanie.

Gdzie?

Świadczymy usługi medyczne w miejscu wezwania: w domu, hotelu, firmie, zakładzie pracy, campingu.
Pracujemy na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz w najbliższej okolicy.

Kiedy?

W celu umówienia wizyty zadzwoń: Agata tel.: 533980239, Michał tel.: 504451813

Czy wiesz, że:

Magister pielęgniarstwa po ukończonym szkoleniu specjalistycznym posiada kwalifikacje do samodzielnego przeprowadzania badania fizykalnego i wystawienia recepty na większość leków?

Od naszej pielęgniarki/pielęgniarza otrzymasz receptę na wybrane  leki przeciwbólowe, przeciwzakaźne w tym określone antybiotyki, przeciwwymiotne, przeciwświądowe, uspakajające, rozszerzające oskrzela, przeciwpasożytnicze i witaminę D w dobrze przyswajalnej formie i stosownej dawce, a również na  inne leki, które przyjmujesz przewlekle jako kontynuację leczenia zaleconego uprzednio przez lekarza.

Na te leki nie otrzymasz recepty od pielęgniarki:

A bardzo silnie działające (np. Digoxin, Alfadiol, niektóre leki stosowane w chorobach płuc zawierające salmeterol, formoterol, adrenalina) 
Ppsychotropowe (benzodiazepiny działające przeciwlękowo i silnie uspakajająco np. Lorafen, Relanium, Xanax;  leki nasenne zawierające zolpidem, zopiclon – np. Nasen, Polsen, Dobroson).
Nnarkotyczne (kodeina, dihydrokodeina,  morfina, oksykodon, fentanyl, buprenorfina, tapentadol, metadon, petydyna).